ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Eva Longoria tė prezantojė MTV EMA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Eva Longoria tė prezantojė MTV EMA    Sat Oct 09 2010, 23:52

Bukuroshja hollivudiane, Eva Longoria Parker, do tė jetė prezantuesja e edicionit tė sivjetmė tė MTV European Music Awards, qė do tė mbahet nė Madrid tė Spanjės muajin e ardhshėm.


“Jam mė tepėr se e kėnaqur qė do tė prezantoj EMA 2010. Dhe ta bėj kėtė nė qytetin e bukur tė Madridit, ėshtė qershia mbi tortė. Nuk mė pritet tė shohė disa prej performancave mė fantastike, pėrderisa unė absolutisht se i dua tė gjithė artistėt e nominuar, ku sivjet janė dy femra tė jashtėzakonshme, tė cilat po bėjnė muzikėn mė tė mirė nė zhanrin pop aktualisht”, theksoi Longoria duke vėnė theks tė veēantė mbi mė tė nominuarat e mbrėmjes, Katy Perry dhe Lady Gaga.


Katy Perry pritet tė performojė nė skenėn e EMA 2010 nė njė duet me “Linkin’ Park”, pėrderisa “Kings of Leon”, Kesha dhe Kid Rock, vetėm sa do t’i japin hijeshinė mbrėmjes, e cila do tė mbahet nė Caja Magica tė Madridit.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Eva Longoria tė prezantojė MTV EMA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: