ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Scherzinger ‘ka vuajtur’ nė veshjet e Pussycat Dolls

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Scherzinger ‘ka vuajtur’ nė veshjet e Pussycat Dolls   Sat Oct 09 2010, 23:31

Nicole Scherzinger thotė tė mos jetė ndier e rehatuar nė ditėt e para si anėtare e “Pussycat Dolls”, pėr shkak se veshjet ekstravagante tė grupit, ishin shumė larg prej veshjeve konservative tė bukuroshes.


Grupi i vajzave qė njihet pėr veshjet e tyre atraktive, duket se nė vetė anėtaren kryesore nuk e ka pjesėn origjinale, pasi qė Scherzinger mohon se ndonjė vajzė nga Kentucky (vendi i lindjes sė saj), do tė vishte rroba tė tilla.


“Pėrderisa po rritesha, unė isha shumė konservative nė gardėrobėn time, kėshtu qė kur iu bashkova ‘Pussycat Dolls’, sfida mė e madhe ishte veshja e kėtyre kostumeve tė kabareve”.


“Nuk jam ndier e rehatuar kur e nxirrja aq shumė trupin tim, kėmbėt e mia, gjoksin dhe vithet. Nuk jam mėsuar me kėtė, kėshtu qė mė ėshtė dashur tė rritem si njė femėr dhe tė pranoj veten time dhe trupin tim, tė gjeja atė besimin e brendshėm, forcėn dhe dashurinė pėr vetveten, pėr atė qė jam dhe qė kam qenė e qė do tė jem”, u shpreh Scherzinger.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Scherzinger ‘ka vuajtur’ nė veshjet e Pussycat Dolls
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: