ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Mccarthy e befasuar nga suksesi te Playboy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Mccarthy e befasuar nga suksesi te Playboy    Sun Oct 03 2010, 10:09

Jenni McCarthy ėshtė ende e befasuar se sa shpejt ajo u bė pjesė e Playboy – vetėm njė orė pasi tregoi talentin e saj pėr fotografim.


Modelja/aktorja morri kurajė tė vizitojė zyrat e revistės nė Chicago, vetėm pasi njė menaxher mizor i njė agjencie modelimi i kishte thėnė se ajo kurrė nuk do tė mund t’ia dalė nė kėtė biznes. E dėshpėruar, MCCarthy kaloi nė rrugė dhe u fut nė ndėrtesėn e Playboy. Dhe kėtu filloi magjia.


“Vesha bikini… Nuk dija si tė pozoja; vetėm bėja grimasa. Shkova nė shtėpi dhe pas njė ore, dhe kjo nuk ėshtė ekzagjerim, Playboy mė telefonoi dhe tha, ‘Jeni Miss Tetori’!”, ka thėnė MCCarthy.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Mccarthy e befasuar nga suksesi te Playboy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: