ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Adelina e kėnaqur me suksesin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Adelina e kėnaqur me suksesin    Sun Oct 03 2010, 10:01

Adelina Berisha ka zbuluar pėr www.Pejanet.tk se ajo ėshtė e kėnaqur me suksesin qė ka arritur dhe se ‘pėr aq sa ka punuar’ i ėshtė shpėrblyer mundi.Kėngėtarja po ashtu ka zbuluar se aktualisht ėshtė duke punuar pėr albumin e ri dhe njėkohėsisht ėshtė duke u pėrgatitur edhe pėr fakultet.“Momentalisht, jam duke punuar rreth albumit tim mė tė ri, gjithashtu edhe duke u pėrgatitur pėr fakultet pasi qė sivjet do jem studente e vitit tė parė. Gjithashtu sė shpejti do tė vij nė treg me njė kėngė dhe videoklip tė ri”.“A jam e kėnaqur me suksesin tim? Pėr aq sa kam punuar mė ėshtė shpėrblyer mundi. Por mė duhet tė punoj edhe mė shumė qė t’i arrij synimet e mia, unė gjithmonė do tė pėrkushtohem qė me punėn time tė pėlqehem me ēdo projekt tė ri para publikut”, ėshtė shprehur Adelina pėr Telegrafi.com.

Ndėrsa se a ėshtė e “rrezikuar” nga kėngėtaret tjera dhe a e konsideron dikė rivale, Adelina ka pohuar se secila kėngėtare e ka publikun dhe karrierėn e vet, prandaj ajo nuk ndihet e “rrezikuar”.“Tė gjitha e kanė stilin e vet dhe publikun e vet. Unė jam rritur me skenėn dhe simpatizuesit e mi mė pėrcjellin nė ēdo hap tė karrierės sime dhe kjo mė shtyn tė punoj dhe tė mos ndalem nė mėnyrė qė t’i mos i zhgėnjej ata”, ka pėrfunduar Adelina.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Adelina e kėnaqur me suksesin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: