ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Mihrije Braha: Naimi bėri shaka

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Mihrije Braha: Naimi bėri shaka    Sun Oct 03 2010, 09:58

Kėngėtarja dhe ikona e muzikės kosovare, Mihrije Braha, ka deklaruar nė njė intervistė pėr KTV-nė se prononcimi i bashkėshortit tė saj, Naim Abazit, se ai dėshiron tė adoptojė njė vajzė 18 vjeēare, ishte thjeshtė njė shaka.


“Naimi bėri thjeshtė shaka. Kur e adopton njė vajzė 18 vjeēare, atėherė ajo ėshtė bashkėshortja juaj. A mund tė prisni fėmijė nga ne nė tė ardhmen? Jo!”, theksoi kėngėtarja.


Deklarata e Naim Abazit ka zgjuar polemika tė shumta nė qarqet e estradės kosovare, si njė ide mjaft kontroverse kjo e njė prej shoumenėve mė tė suksesshėm kosovarė. Naim Abazi dhe Mihrije Braha kanė vetėm njė djalė, Platorin.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Mihrije Braha: Naimi bėri shaka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: