ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Eminem t’i rikthehet aktrimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Eminem t’i rikthehet aktrimit    Sun Oct 03 2010, 09:19

   


Eminem thuhet se ėshtė fare pranė rikthimit si aktor, me njė rol me nė krah Sir Anthony Hopkins dhe Rachel Weisz, nė filmin e ri “360”.


Reperi e bėri debutimin e tij nė ekranėt gjigantė me filmin gjysmė-autobiografik “8 Mile” nė vitin 2002, ndėrsa pėr herė tė fundit ėshtė paraqitur nė rolin e tij si vetvetja nė komedinė “Funny People” nė vitin 2009.


Kriuesi i hitit “Love The Way U Lie” tani pritet qė tė vė pėrsėri nė peshore aftėsitė e tij si aktor, nė dramėn e radhės “360”, ndėrsa pėrkrah pritet tė ketė aktorė fitues tė Oscar si Hopkins dhe Weisz.


Filmi shfaq njė seri skenash tė karaktereve tė ndryshme mes ēifteve, para dhe pas njė marrėdhėnieje seksuale.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Eminem t’i rikthehet aktrimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: