ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Hilton dhe i dashuri tė pėrfshirė nė njė incident

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Hilton dhe i dashuri tė pėrfshirė nė njė incident    Sun Oct 03 2010, 09:16

Arrow 

Paris Hilton   dhe i dashuri i saj, Cy Waits, ishin pėrfshirė nė njė incident, kur shkelėn kėmbėn e njė prej fotografuesve, pėr t’u larguar nė shpejtėsi nga vendi i ngjarjes, restoranti Boa.


Bukuroshja dhe Cy Waits ishin rrethuar nga paparacėt kur tentuan tė largoheshin nga vendi i ngjarjes nė perėndim tė HollyWoodit, pasi automjeti i tyre qartazi kaloi mbi kėmbėn e njė prej fotografėve, tė njohur si ‘Carol’.


Cy, i cili ishte nė timon, thuhet tė ketė hapur dritaren pėr tė parė nėse Carol ishte mirė, ndėrsa njė prej papracėve iu pėrgjigj se githēka ishte nė rregull. Policia erdhi nė vendin e ngjarjes dhe pasi pa se ēifti ishte larguar, i kėrkoi ata dhe i gjeti, ndėrsa mė pas aplikuan teste tė ndryshme ndaj tyre. Cy ėshtė liruar, por pritet tė paraqitet sė shpejti nė gjykatė pėr rastin nė fjalė.


Se Paris Hilton ishte bezdisur nga ky incident, e tregoi fakti se ēfarė shkroi nė Twitter: “Mbrėmje e dashur me miqtė dhe familjen, e shkatėrruar nga fotografė agresivė. Ata janė tė pafytyrė”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Hilton dhe i dashuri tė pėrfshirė nė njė incident
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: