ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 David ka bėrė seks me prostitutė pa mbrojtje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: David ka bėrė seks me prostitutė pa mbrojtje    Fri Sep 24 2010, 19:43

David Beckham ėshtė ylli i fundit qė raportohet se ka tradhtuar gruan e tij.Njė prostitutė me emrin Irma Nici supozon se ajo ka bėrė ‘treshe’ me futbollistin dhe madje shton se ai nuk ėshtė mbrojtur gjatė seksit.


“Kam qenė e ngazėllyer. Tė gjithė femrat ėndėrrojnė tė jenė me tė, ndėrsa unė kam pasur rastin tė shtrihem me tė. Ka qenė shumė eksituese. Ai ishte shumė i sjellshėm dhe i kėndshėm. Ai e dinte shumė mirė se ēfarė bėnte”, ka thėnė Nici pėr In Touch Weekly, Javorja shkruan se futbollisti, i cili ka tre djem, Booklyn 11-vjeēar, Romeo tetėvjeēar dhe pesėvjeēarin Cruz, i ka paguar nga 10 mijė dollarė pėr njė natė. Nė anėn tjetėr zėdhėnėsi i David i ka hedhur poshtė kėto supozime.


 


“Fatkeqėsisht jetojmė nė njė botė ku revistat mund tė shtypin gėnjeshtra dhe besojnė se mund t’ia dalin me kėtė. Ne po marrin hapa ligjor kundėr revistės”, ka thėnė zėdhėnėsi i David.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
David ka bėrė seks me prostitutė pa mbrojtje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: