ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Zajmina dhe DMC ne koncertet verore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Zajmina dhe DMC ne koncertet verore   Thu Sep 02 2010, 20:39

zajmina dmc Zajmina dhe DMC ne koncertet verore Koncertet verore e kanė bashkuar kėtė herė me reperin DMC. Kėngėtarja Zajmina Vasjari shihet nė kėtė foto e pėrqafuar nga reperi ndėrsa ka pėrfunduar performancėn e saj nė njė nga koncertet e saj, tė cilėt kanė qenė vėrtetė tė shumtė nė qytetet bregdetare tė Shqipėrisė. Kėngėtarja e cila prej pak kohėsh ėshtė kthyer nė njė brune tė vėrtetė duket se po e shijon mė sė miri suksesėn e kėngės sė saj \”Problem\”, kėngė qė ėshtė komentuar jo pak pėr stilin ndryshe tė kėngėtares seksi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Rozana Radi: Ndalohet nga policia gjatė koncertit nė Velipoj   Thu Sep 02 2010, 20:42

rozana radi Rozana Radi: Ndalohet nga policia gjatė koncertit nė Velipojė
Vera ėshtė sezoni i pushimeve pėr shumicėn, por ai i punės pėr kėngėtaret shqiptare. Ėshtė koha kur pjesėn mė tė madhe kėngėtarėt e kalojnė nė makinė pėr tė shkuar nga njė plazh nė tjetrin, sipas axhendės sė koncerteve. Nuk bėn pėrjashtim nė kėtė pikė as kėngėtarja Rozana Radi, e cila kėtė verė ka pasur njė bum koncertesh nga jugu nė veri tė vendit.


Por, pėrveē lodhjes sė rrugės, performancave nė orėt e vona tė mbrėmjes dhe gėzimit qė mund tė tė falė ndonjė orė plazhi gjatė orareve tė lira, mund tė ndodhin edhe tė papritura tė pakėndshme. Njė e tillė i ka ndodhur mbrėmjen e sė premtes, qė lamė pas kėngėtares Radi. Ndėrsa ka qenė duke performuar nė njė prej lokaleve nė Velipojė, policia ia ka behur aty dhe ka kėrkuar nga kėngėtarja tė ndalė koncertin e saj. Lajmi nė “Bluetooth”, erdhi po atė mbrėmje vonė nga njė telefonatė misterioze, qė thoshte se “ėshtė arrestuar Rozana Radi. Policėt e kanė marrė nė rajon!” Befasuese! Por, nga ana tjetėr fakti qė telefonata vinte me numėr tė fshehtė, edhe dyshimet tona si njė kurth pėr kėngėteren nuk munguan. Mė tej njė plazhist aty, (i njohuri ynė) na konfirmon ngjarjen. Sigurisht jo me kėto nota tragjike, por ajo ēfarė kishte ndodhur nuk ishte as mė shumė as mė pak, por respektimi i orarit 12:00 tė natės, kur edhe ndalohet muzika nė lokalet e natės.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Zajmina dhe DMC ne koncertet verore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS :: Intervista V.I.P-
Kėrce tek: