ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Anjeza Branka nė klipin Ani Ani, skena sensuale me te dashur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Anjeza Branka nė klipin Ani Ani, skena sensuale me te dashur   Thu Sep 02 2010, 20:38

anjeza branka Anjeza Branka nė klipin Ani Ani, skena sensuale me te dashurin
Kėngėtarja Anjeza Branka ka prezantuar kėto ditė kėngėn e saj tė re \”Ani Ani\”. Njė kėngė ku si fabul ka protestėn e njė femre qė nuk do tė ndihet e nėnshtruar nga i dashuri, por vajza rebelohet dhe ia kthen me tė njėjtėn monedhė tė dashurit duke iu pėrkushtuar dėshirave tė saj. Klipi pėrshkruan idenė e kėngėtares ku ajo nė fillim shfaqet si kamioniste dhe mė tej hipėn mbi kamion ku heq dhe uniformėn e punės pėr t\’u shfaqur vetėm me tė brendshme. Mė tej klipi zhvillohet nė njė jaht ku kėngėtarja si protagonist ka zgjedhur pikėrisht tė dashurin e saj. \”Ideja pėr tė zgjedhur tė dashurin erdhi spontane, pasi mė duhej njė mashkull, dhe me kė mė mirė se me atė mund t\’i xhiroja ato skena ku mė duhet tė pėrkėdhelesha apo edhe tė puthesha\”, – tregon Branka. Ndėrsa pėr sa i pėrket ngjashmėrisė nė fabul, ajo ėshtė shumė larg marrėdhėnies sė kėngėtares, sipas saj dhe nuk ka asnjė ngjashmėri me tė. Branka e cila ėshtė edhe nėnė, pasi ka njė djalė shfaqet nė formė shumė tė mirė trupore, ndėrsa nė fotot qė ju sjellim duket vėrtetė seksi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Anjeza Branka nė klipin Ani Ani, skena sensuale me te dashur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS :: Intervista V.I.P-
Kėrce tek: