ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Anjeza Maja nė plazh me djalin e Mejdanit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Anjeza Maja nė plazh me djalin e Mejdanit   Thu Sep 02 2010, 20:36

Anjeza Maja Anjeza Maja nė plazh me djalin e MejdanitPrezantuesja e njohur e televizionit “Klan”, Anjeza Maja,duket se i ka shijuar mė sė miri pushimet e verės, ndėrkohė qė nė valėt e kėtij televizioni transmetohet programi “Maratona e kėngės popullore”e prezantuar prej saj dhe Drini Zeqos.


Meqenėse vjen nga konkurset e miseve nuk diskutohet qė Anjeza ka njė perfeksion trupor,  tė cilin e shihni sė miri nė kėto foto tė realizuara nga paparaci ynė pak ditė mė parė nė plazhin Dhėrmiut. Anjeza ėshtė fotografuar nė shoqėrinė e Denion Mejdanit, djalit tė ish-Presidentit Mejdani, i cili rreth tre muaj mė parė u emėrua nėndrejtori i KESH.


Nga fotot duket sikur mes Anjezės dhe Denionit ka njė miqėsi shumė tė mirė. Apo diēka mė shumė? Do ta zbulojmė nė javėt nė vazhdim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Anjeza Maja nė plazh me djalin e Mejdanit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS :: Intervista V.I.P-
Kėrce tek: