ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Noizy aventura e njė nate me Enxhin, ajo u fiksua pas meje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Noizy aventura e njė nate me Enxhin, ajo u fiksua pas meje   Thu Sep 02 2010, 20:35

noizy enxhi Noizy aventura e njė nate me Enxhin, ajo u fiksua pas meje
Reperi i njohur tregon se si u njoh me agjenten e “BB3”, modelen simpatike 21-vjeēare dhe pse nuk funksionoi lidhja.


Njė ēift i pėrfolur tė dashuruarish qė i bėri kuriozė tė gjithė se ēfarė i kishte lidhur me njėri-tjetrin, modelen 21- vjeēare Enxhi Kamenica dhe reperin 24-vjeēar, Noizy. Si ishin njohur dy personazhet tashmė publikė dhe ēfarė lidhjeje kanė krijuar me njėri-tjetrin. Noizy, me njė karrierė si boksier “streefight” nė Angli tashmė me shumė kėngė nė treg tregon nė kėtė intervistė tė vėrtetėn e njohjes me Enxhin, agjenten e “Big Brother 3”


Noizy ėshtė shkruar pėr njė histori dashurie mes teje dhe Enxhit tė BB3. Po jetoni vėrtet njė lidhje pasionante?
Nė fakt nuk bėhet fjalė pėr njė lidhje. E vėrteta me Enxhin ishte thjesht njė “One night stand”, dhe asgjė mė shumė. Qė nga ajo natė kemi mbetur miq tė mirė.


Si ndodhi qė u njohėt me Enxhin, ku u takuat pėr herė tė parė?


Me Enxhin jam njohur nė njė natė tė ftohtė nė Durrės. (qesh) Nė fakt unė Enxhin nuk e njihja mė parė, pasi kam qenė i angazhuar me koncerte dhe nuk e kam ndjekur asnjėherė “Big Brother 3”, aty dhe ku ajo ėshtė bėrė e njohur, mesa di. Unė jetoj me familjen nė Durrės dhe njė natė ajo mė telefonoi duke mu prezantuar si drejtoreshė marketingu e njė reviste mode. Mė tha se ishte e interesuar tė bėnte njė intervistė me mua. Nė fakt u ēudita qė me telefonoi aq vonė, pasi pashė qė ora ishte 12:00 e natės. Gjithsesi e prita nė takim nė Durrės, biseduam, ndodhi diēka mes nesh dhe ishte pikėrisht ajo nata e parė dhe e vetme pėr ne tė dy…

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Noizy aventura e njė nate me Enxhin, ajo u fiksua pas meje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS :: Intervista V.I.P-
Kėrce tek: