ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Poloska: “Unė jam njė femėr e fortė, por se di nė meshkujt e

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Poloska: “Unė jam njė femėr e fortė, por se di nė meshkujt e   Sun Aug 22 2010, 08:41

leonora poloska Poloska: “Unė jam njė femėr e fortė, por se di nė meshkujt e pėlqejnė kėtė…
Kėngėtarja e njohur nga Kosova, Leonora Poloska, ndan sot me tė gjithė lexuesit e suplementit “Bluetooth”, detaje tė reja nga jeta e saj private dhe artistike. Ka kaluar vetėm pak kohė nga publikimi i kėngės sė saj tė fundit nė bashkėpunim me MC Kresha, dhe siē duket njė kėngė e re ėshtė gati pėr t’u publikuar shumė shpejt. Sa i pėrket jetės sentimentale, Leonora aktualisht ėshtė duke shijuar statusin e saj prej beqareje… Vera ėshtė njė stinė e ngarkuar me koncerte dhe veē kėsaj ėshtė stina nė tė cilėn shpallet hapur “lufta” mes kėngėtarėve, por pėr Nora Poloskėn, konkurrenca nė art nuk duhet tė ekzistojė. Lidhur me rivalet e saj nė muzikė, ajo plot humor na pėrgjigjet se muzika nuk ėshtė njė ring boksi dhe si pasojė pėr tė rivaliteti mes kolegėve nuk ekziston. Ēfarė na tregon tjetėr kėngėtarja? Padiskutim plot gjėra tė tjera interesante, andaj lexoni nė vijim intervistėn…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Poloska: “Unė jam njė femėr e fortė, por se di nė meshkujt e
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: