ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Domenika dhe Sinan Hoxha do tė pėrballen nė gjyq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Domenika dhe Sinan Hoxha do tė pėrballen nė gjyq   Sun Aug 22 2010, 08:35

domenika BIG BROTHER ALBANIA Domenika dhe Sinan Hoxha do tė pėrballen nė gjyq
Nuk ėshtė penduar pėr asnjė fjalė qė ka nxjerrė nga goja dy javė mė parė kundėr ish-tė dashurit tė saj, Seldit, dhe marrėdhėnies sė kėtij tė fundit me kėngėtarin Sinan Hoxha. Domenika Ēaushaj duket se nuk ka asnjė dyshim tek fjalėt e saj, madje ėshtė gati tė pėrballet me gjyq me Sinan Hoxhėn pėr tė pranuar se ato qė ka thėnė ndaj tij, janė tė vėrteta, madje ka gjasa qė ajo tė sjellė edhe fakte tė reja rreth miqėsisė sė tij me Seldin. Reagimi i Domenikės ka ardhur pas deklaratave tė para disa ditėve tė kėngėtarit, i cili pohoi se do tė padiste atė nė gjykatė pėr shpifje. Pra, duket se kjo maratonė akuzash dhe kundėrakuzash do tė vazhdojė ende. Domenika ėshtė gati qė tė vazhdojė “betejėn”, tashmė jo pėr tė zbuluar nėse ish-i dashuri ėshtė apo jo homoseksual, pasi versionin e saj e ka thėnė, por pėr tė vėrtetuar se fjalėt qė ka thėnė, janė 100 pėr qind tė vėrteta…!

Domenika


U bė gati 2 javė qėkur ajo dha deklaratėn se Seldi ėshtė gay. Prej atėherė Domenika Ēaushaj nuk ka preferuar tė bėjė asnjė koment. Madje, edhe atėherė kur tė gjithė banorėt e Big Brother 3 kanė deklaruar se ishin kundėr saj, vajza ka preferuar tė qėndrojė nė heshtje. Por, duket se ka qenė akuza e kėngėtarit Sinan Hoxha, e cila e ka zgjuar atė, madje e ka bindur qė tė flasė. Vajza e Big Brother ka pohuar se ėshtė gati tė mbrohet kundėr akuzave qė i janė bėrė asaj pėr shpifje nga ana e kėngėtarit dhe ndoshta shumė shpejt do tė dalė me njė deklaratė, por nuk ka dhėnė asnjė detaj tjetėr. “Nė lidhje me ato qė ka thėnė Sinani nė media pėr mua se do tė mė hedhė nė gjyq, mund tė them se nuk ėshtė gjė tjetėr, veēse presion nga ana e tij. Gjithēka qė kam thėnė, janė tė vėrteta dhe e kam bėrė me vetėdije”, – ka thėnė pėrfunduar Domenika.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Domenika dhe Sinan Hoxha do tė pėrballen nė gjyq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: