ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Altuna Sejdiu – Tuna: Ndihem shum seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Altuna Sejdiu – Tuna: Ndihem shum seksi   Sun Aug 22 2010, 08:27

altuna sejdiu tuna Altuna Sejdiu   Tuna: Ndihem shum seksi
Tuna pėrshėndetje! Ku jeni nė kėto momente dhe me ēfarė jeni duke u marrė?

Kėtė periudhė po merrem rreth pėrgatitjeve pėr videon e kėngės mė tė re qė do tė dalė nė fillim tė muajit shtator, ndėrsa privatisht rreth mobilimit tė apartamentit tonė nė Prishtinė. Me njė fjalė po harxhoj kreativitetin tim deri nė maksimum <img src="http://www.ks-max.com/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif" isImg="false">
- Para pak muajsh jeni martuar. Si ju duket jeta si bashkėshortore? A keni vėnė re ndonjė ndryshim nė jetėn tuaj?
- Tek unė nuk ka ndryshime drastike, ndoshta se kėtė hap e kam marrė shtruar. Natyrisht qė pėrgjegjėsitė dhe prioritetet tanimė janė nė njė nivel tjetėr… Ndoshta komshinjtė tanė do tė kishin diēka pėr tė shtuar <img src="http://www.ks-max.com/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif" isImg="false">
- Ndėrkohė, duket se martesa nuk ka ndikuar aspak nė aspektin tuaj profesional, pasi nuk keni ndėrprerė pėr asnjė moment punėn. Keni publikuar njė video, keni marrė pjesė nė aktivitete tė ndryshme e kam mėsuar se jeni nė pėrfundim tė albumit tė ri…
- Nė fakt, realizimi i projekteve tė mia ka rrjedhė pak ngadalė, duke marrė parasysh ndodhitė nė drejtim privat… Mandej, edhe adaptimi nė Prishtinė mė ka ērregulluar shumė, ndoshta kjo ėshtė tani pėr tani vėshtirėsia mė e madhe qė po shijoj nė martesė… Kėtė periudhė po ndihem mė mirė dhe po ndihem si bombė e tempuar qė po pret tė eksplodojė, normal nė aspekt pozitiv <img src="http://www.ks-max.com/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif" isImg="false">

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Altuna Sejdiu – Tuna: Ndihem shum seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: