ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Dafina Zeqiri beson tek vetja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Dafina Zeqiri beson tek vetja   Wed Aug 11 2010, 19:50

Tiranė, 7 gusht – Dafina Zeqiri, ėshtė kthyer tashmė nė njė figurė shumė tė njohur publike. Njė imazh joshės pėr tė gjithė qė e shohin, kujdes i jashtėzakonshėm pėr veten dhe pse jo, pamje perfekte. Kjo ėshtė Dafina Zeqiri, e cila nė pjesėn mė tė madhe tė rasteve, pėr grimin i beson duarve tė veta. Siē transmeton Ballkanweb, Dafina sytė dėshiron t’i lyejė vetė dhe po kėshtu edhe buzėt. E ndėrsa kėto tė fundit i pėrshtatė me ngjyrėn dhe nė kombinim me veshjen pėrkatėse, nuk harron asnjėherė pa bėrė konturin. Sipas saj ky i fundit i rregullon formėn e buzėve dhe bėn qė tė ngjajnė mė seksi dhe mė tė bukura. Siē e shohim edhe nė kėtė foto, Dafina ėshtė para pasqyrės duke pėrfunduar grimin pas tė cilit, e pret njė festė e vėrtetė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Dafina Zeqiri beson tek vetja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS :: Intervista V.I.P-
Kėrce tek: