ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Elvana Gjata bionde nė klipin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Elvana Gjata bionde nė klipin e ri   Wed Aug 11 2010, 19:48

Tiranė, 7 gusht – Elvana Gjata prezanton hitin e dytė pėr kėtė verė. Kėnga ritmike “Mamani nejen” nė bashkėpunim me reperin nga Kosova, Fuga, i cili ka bėrė dhe vargjet e kėngės, do tė dėgjohet nė tė gjithė diskotekat shqiptare kėto net tė nxehta vera. Ndonėse klipi ka vetėm pak ditė qė ėshtė publikuar, ndikimi qė ka lėnė tek publiku ėshtė i padiskutueshėm. Dy ditė nga hedhja e kripit nė youtube videoja ėshtė klikuar gati 35 mijė herė, dhe nuk kanė munguar komentet. Nė stacionet televizive muzikore shqiptare kėnga transmetohet shumė shpesh, njofton Ballkanweb.

Nė klip, Elvana vjen kompletėsisht e transformuar, si njė bionde seksuale. Nė fragmente tė tjera si njė ‘punk girl’. Muzika mban si ēdo herė tjetėr firmėn e Flori Mumajesit, i cili nė videoklip shfaqet duke mbajtur kufjet nė vesh.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Elvana Gjata bionde nė klipin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS :: Intervista V.I.P-
Kėrce tek: