ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Sinan Hoxha: Dėrgova 1000 SMS pėr Domin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Sinan Hoxha: Dėrgova 1000 SMS pėr Domin   Wed Aug 11 2010, 19:45


Telenovela’ Seldi dhe Sinan Hoxha kundėr Domenikės duket larg mbarimit, pasi qė tani nė skenė ka dalur vetė i akuzuari si homoseksual nga Domenika, Sinan Hoxha, i cili nė njė intervistė pėr Panorama ka hedhur kategorikisht poshtė pohimet e ish-tė dashurės sė mikut tė tij, Seldit.


Kėngėtari Sinan Hoxha pohon se gjithė zhurma e krijuar nga Domenika ka pėr qėllim tėrheqjen e vėmendjes pėr shkak se ai ėshtė i famshėm. Pėr fotot e publikuara nga Domenika ai thotė se janė montime tė thjeshta.


“Dėrgova 1000 SMS qė tė nxirrja fituese Domenikėn nė Big Brother, mund ta verifikoni tek AMC. Unė vetė nuk kam dhėnė asnjėherė detaje pėr jetėn time private. Nuk mė ka pėlqyer kurrė ta hedh atė nė treg. Mė ka mjaftuar fama si kėngėtar,por mbase sot ėshtė momenti t’iu rrėfej se unė nuk do ndihesha asnjėherė mirė, nėse unė do tė bėja njė jetė tė mirė dhe familjarėt e mi jo. Unė kam ndihmuar gjithkėnd tė fisit tim kur ka pasur nevojė. Ndėrsa ata kushėrinj qė si Seldi kanė pasur talent nė muzikė, iu kam qėndruar afėr, pasi e di ēfarė do tė thotė tė kėrkosh tė futesh nė botėn e artit, ėshtė shumė e vėshtirė”, theksoi Sinan Hoxha


Kėngėtari shtoi se ka pasur mbėshtetjen e shumė kėngėtareve tė cilat kanė dashur qė tė dalin publikisht pėr t’i mohuar akuzat e Domenikės. Nė fund, kėngėtari u shpreh tė jetė tejet i zhgėnjyer nga sjellja e Domit, pasi qė atė e ka mbėshtetur brenda shtėpisė, por sjellja jashtė BBA 3 pėr Sinanin ishte skandaloze

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Sinan Hoxha: Dėrgova 1000 SMS pėr Domin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS :: Intervista V.I.P-
Kėrce tek: