ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Eminem i dashuruar nė Rihannan?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Eminem i dashuruar nė Rihannan?   Wed Aug 11 2010, 19:40


Reperi i njohur, Eminem, thuhet se dėshiron tė krijojė lidhje dashurie me Rihannan, ndėrsa sipas gjyshes sė reperit, nipi i saj do tė ishte i pėrkryer pėr kėngėtaren.


Reperi, i cili sė fundmi ka lansuar klipin e hitit mė tė ri me Rihanna, “Love The Way You Lie”, thuhet tė jetė dashuruar nė kėngėtaren dhe sipas gjyshes sė Eminem, Betty Kresin, ata do tė ishin ēift i mrekullueshėm.


“Unė mund tė shoh gjithēka sheh ēdo vajzė nė tė, duke pėrfshirė dhe Rihanna. Ai ėshtė aq sharmant, ai gjithnjė ka pasur sy tė kaltėr, tė bukur, tė dashur dhe njė buzqeshje tė mrekullueshme e sharmante. Rihanna do tė ishte partner i pėrshtatshėm pėr Marshallin (Eminemin). Por, ai duhet tė kėnaqet me jetėn dhe tė mos humbasė kohė me lidhje dashurie pėr momentin”, theksoi gjyshja e reperit.


Nga ana tjetėr, njė burim ka thėnė se po qe se Rihanna do tė shprehte interesimin mė tė vogėl pėr Eminemin, atėherė lidhja do tė ishte formalitet, pasi tė dy po kontaktojnė vazhdimisht me anė tė telefonit dhe tekst

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Eminem i dashuruar nė Rihannan?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS :: Intervista V.I.P-
Kėrce tek: