ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Njė klip i veēantė i Ryva Kajtazit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Njė klip i veēantė i Ryva Kajtazit    Sun Jun 27 2010, 14:12Ryva Kajtazi ka pėrgatitur videoklipin mė tė ri tė cilin e ka realizuar nė Shqipėri me “Max Productions”, ndėrsa thotė se klipi nuk ėshtė i ngarkuar me ndonjė tematikė, porse ai pėrmban skena tė bukura pėr sy.
Kėnga titullohet “Hipnotizon” dhe ėshtė realizuar nga Ēekiē me tekst tė Bleros, ndėrsa kėngėtarja bėn tė ditur se xhirimet kanė zgjatur dy ditė dhe kanė shkuar pa pengesa.

“Klipi pėrbėhet prej disa skenave, kurse njėra prej tyre ėshtė realizuar me fjolla bore qė ėshtė karakteristikė e veēantė, sepse jemi nė stinėn e verės. Nuk ka ndonjė ngjarje, sepse kėnga ėshtė mjaft ritmike dhe vendosėm tė mos e ngarkojmė, mirėpo do tė ketė skena tė bukura vetėm pėr sy”, ka thėnė Ryva nė njė intervistė pėr Kosova Sot.

Pėr mė shumė, kėngėtarja bėn tė ditur se aktualisht ėshtė aktive edhe nė serialin “Spitaliks”, ndėrkohė qė sa i pėrket jetės private “nuk ka asgjė konkrete pėr t’u theksuar”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njė klip i veēantė i Ryva Kajtazit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: