ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Kengtari Kosovar Qendron 4 Dit Ne Shiqipri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Kengtari Kosovar Qendron 4 Dit Ne Shiqipri   Wed Jun 23 2010, 20:04


Kėngėtari kosovar Valton Krasniqi, qėndroi katėr ditė nė Tiranė pėr pėr tė konkuruar nė ”Kėnga Magjike”, dhe pėr tė promovuar albumin e tij tė ri ”Albanian Girls”, kushtuar bukurisė sė femrave shqiptare. Por pas natės sė ēmendur, qė kaloi para pak ditėsh nė Mai Tai, me vajzat mė bukura globit, nė festėn pėr mbylljen e konkursit ”Miss Globe International”, ka mundėsi tė ketė ndryshuar mendim. Ka qenė Egi, vajza e Petri Bozos, qė i ka dėrguar sms Valtonit, qė dhe e ftonte tė mos mungonte nė mbrėmjen festive, memėtė bukurat.

Gjatė mbrėmjes, nė fillim ėshtė afruar mė shumė me Miss Italianė, pastaj i ka pėrlqyer dhe Miss Rumania, me tė cilat ka pirė alkool, dhe mė pas kanė shkėmbyer numrat e telefonit dhe adresat e e-mailit. Me sa duket Valtoni u ėshtė dukur shumė interesant vajzave, tė cilat janė parė t”i afrohen njė herė njėra, dhe mė pas tjetra. Valtonit i ka pėlqyer biseda me to, dhe edhe pse kishte shkuar vetėm pėr pak, se ka ndier orėn deri nė 03:00 tė mėngjezit. Por ngaqė muzika ishte shumė e lartė, mė shumė ka pasur mundėsi tė kėrcente pranė tyre, edhe pse ajo qė e tėrhoqi mė shumė ishte Miss Italia, me tė cilėn ėshtė pare tė pėrqafohej. Pasi ka mbėrritur nė Zvicėr, ka vendosur tė vazhdojė komunikimin me vajzat, ndėrsa ėshtė duke u pėrgatitur pėr njė kėngė tė re, qė do ta publikojė nė dhjetor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Kengtari Kosovar Qendron 4 Dit Ne Shiqipri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: