ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Tuna: Nė shtrat bėj shumė gjėra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Tuna: Nė shtrat bėj shumė gjėra    Tue Jun 22 2010, 19:38

Tuna
Kėngėtarja shkupjane Tuna gjatė njė interviste tė fundit pėr mediat shqiptare ka zbuluar se ka vuajtur nga pagjumėsia dhe se ka pėrdorė shpesh barna gjumėsjellėse.

Tuna aktualisht ėshtė duke shijuar statusin e bashkėshortes, pasi ka vetėm pak muaj qė i ka dhėnė fund beqarisė, por shton se kjo nuk e pengon aspak qė paralelisht tė pėrqendrohet edhe nė karrierė.


Gjatė njė interviste pėr “Bluetooth”, kėngėtarja ka pranuar tė flasė edhe pėr gjėra shumė mė private. E pyetur nėse preferon qė tė flejė mė pizhame, tė brendshme apo lakuriq, Tuna thotė se i preferon tė gjitha nė varėsi tė momentit.


“Preferoj tė fle me tė brendshme ose lakuriq, por ka raste edhe kur fle me rroba pėr variacion”. Nė pyetjen se ēfarė bėn nė shtrat, Tuna ėshtė pėrgjigjur: “Eh janė shumė gjėra qė bėhen”, por nuk ka dhėnė shumė detaje.


Kėngėtarja ka pranuar po ashtu tė ndajė edhe shqetėsimin qė e ka pasur me pagjumėsinė. “Ishte njė periudhe kur isha insomniak i vėrtetė dhe si pasojė mė qėllonte tė merrja ilaēe pėr gjumė, por fillova tė behėm e varur edhe mė nuk e bėj”, ka thėnė Tuna. /BW/Telegrafi/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Tuna: Nė shtrat bėj shumė gjėra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: