ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Brand: Ėshtė e ēuditshme tė martohesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Brand: Ėshtė e ēuditshme tė martohesh    Tue Jun 22 2010, 19:27

Russell Brand dhe Katy Perry (Foto: NYDailynews)R


ussell Brand ka thėnė se ai ndjehet ‘ēuditshėm’ rreth martesės sė tij tė ardhshme me Katy Perry.


Aktori 35-vjeēar, i cili luan nė komedinė “Get Him To The Greek”, ka thėnė se ai ka marrė vendimin e duhur duke i propozuar kėngėtares sė hitit “California Gurls”


“Ėshtė disi ēmenduri, veēanėrisht kur udhėtoni rrotull dhe mendoni, ‘Kjo ėshtė e ēuditshme. Mendo pėr tė gjithė njerėzit me tė cilėt nuk do tė kesh seks. Ja ku janė tė gjithė, shiko, duke mos bėrė seks’!”.


“Nėse martoheni, kjo ėshtė ajo qė do t’ju ndodhė, por nėse kjo nuk do tė ishte mė e mirė, atėherė nuk do ta bėja”, ka thėnė Brand. /Telegrafi/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Brand: Ėshtė e ēuditshme tė martohesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: