ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Depp shikon futboll gjatė xhirimeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Depp shikon futboll gjatė xhirimeve    Tue Jun 22 2010, 19:24

Johnny Depp, Foto: Getty Images
Johnny Depp ka vendosur televizione nė setin ku po xhirohet filmi “Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides”, nė mėnyrė qė tė jetė nė hap mė zhvillimet nė Botėrorin, Afrika e Jugut 2010.

Aktori qė ėshtė duke e ripėrsėritur rolin e tij tė kapitenit Jack Sparrow, nė serinė e katėrt tė filmit fantastik, ėshtė fans i flaktė i futbollit, ndėrsa ėshtė pėrkujdesur qė ai dhe pjesa tjetėr e stafit tė mos mbesin pa e shikuar Botėrorin.


“Ka televizione gjithandej setit tė filmit dhe pushime tė rregullta kur ka ndeshje tė mėdha gjatė Botėrorit. Johnnyt i pėlqen futbolli dhe me gjithė ata britanikė nė staf dhe nė Botėror, do tė ishte e padrejtė humbja e ndonjė sfide”, tha njė burim pėr revistėn Absolute Now. /Telegrafi/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Depp shikon futboll gjatė xhirimeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: