ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rooney u kėrkon falje tifozėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Rooney u kėrkon falje tifozėve   Sun Jun 20 2010, 10:05

Wayne Rooney (Foto: AP)
Pas dėshtimit pėr tė mposhtur Algjerinė dhe pas deklaratės sė Rooneyt ku fajėsoi tifozėt pėr dėshtimin e kombėtares angleze, protagonisti kryesor ka kėrkuar falje pėr prononcimin e tij.

“Mbrėmjen e kaluar, nė reflektimin e parė kam thėnė gjėra nga nxehtėsia e momentit, tė cilat erdhėn nga frustrimi si i paraqitjes ashtu dhe i rezultatit. Nga ana ime, unė kėrkoj falje pėr ndonjė deklaratė qė lėndoi dikė nė fund tė ndeshjes”, theksoi Rooney.


Anglia do tė pėrballet me ‘ditėn e gjykimit’ tė mėrkurėn, kur do tė duhet tė mposhtė patjetėr Slloveninė pėr tė kaluar mė tutje

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Rooney u kėrkon falje tifozėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: