ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Labi dhuron njė autoambulancė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Labi dhuron njė autoambulancė   Sat Jun 19 2010, 07:41

Labinot Tahiri
Labinot Tahiri i ka dhuruar njė autoambulancė spitalit rajonal tė Ferizajt, pėr tė cilėn ky institucion i shėndetėsisė kishte shumė nevojė.

“Megjithėse spitali rajonal i Ferizajt ėshtė nė shėrbim tė 250 mijė banorėve tė kėsaj ane, deri tash ka pasur nė dispozicion vetėm dy autoambulanca tė vjetra, dhe me kėtė qė na dhuroi Labi e kemi zbutur sado pak gjendjen. Kjo ėshtė ndihma e dytė e tij pėr spitalin pasi qė Labi ka dhuruar edhe me herėt katėr bombola me rregullator tė oksigjenit tė cilat janė tė nevojshme pėr sallė tė operacionit”, ėshtė shprehur Dr. Metushi pėr “Zėri”.


Ndėrkaq kėngėtari Labi tha se pėrkundėr dėshirės qė rastet emergjente tė jenė sa mė tė rralla, ka dėshirė qė brenda mundėsive tė ndihmojė spitalin e Ferizajt.


“Falė Zotit dhe mjekėve tė spitalit tė Ferizajt, babai im ėshtė ende nė jetė pas atakut qė pati nė zemėr para dy vjetėsh”, ka thėnė Labi.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Labi dhuron njė autoambulancė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: