ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Witherspoon do tė nderohet me yll nė Hollywood

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Witherspoon do tė nderohet me yll nė Hollywood   Sat Jun 19 2010, 07:40

Reese Witherspoon, Foto: Askmen
Reese Witherspoon, Penelope Cruz dhe Gwyneth Paltrow janė ndėrmjet 30 personaliteteve tė famshme, tė cilėt do tė nderohen me yll nė Hollywood Walk of Fame.

Emri i aktores sė filmit “Legally Blonde” do tė vendoset nė bulevardin e famshėm tė Hollywoodit, krahas aktoreve Gwyneth Paltrow, Penelope Cruz dhe Sissy Spacek, regjisorit Ridley Scott, aktorit Donald Sutherland dhe heronjve tė kukullave “The Muppets”.


Edhe aktorėt Danny DeVito dhe Neil Patrick Harris, producenti John Wells, prezantuesja Oprah Winfrey, komikja Tina Fey dhe krijuesi i “American Idol”, Simon Fuller, janė emrat tjerė qė do tė fitojnė yje qė do tė vendosen nė vitin 2011.


Po ashtu, kėngėtari i grupit “Black Eyed Peas”, will.i.am, do tė nderohet pėr arritjet e tij nė muzikė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Witherspoon do tė nderohet me yll nė Hollywood
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: