ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Bieber preferon menēurinė para bukurisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Bieber preferon menēurinė para bukurisė   Sat Jun 19 2010, 07:34

Justin Bieber, Foto: Reuters
Justin Bieber pėlqen femrat me tė cilat mund tė realizojė biseda tė mira dhe preferon menēurinė para bukurisė.

Kėngėtari 16-vjeēar aktualisht ėshtė pa tė dashur, mirėpo ai ka kritere strikte pėr atė se ēfarė kėrkon te njė femėr.


“Ajo duhet tė ketė personalitet tė mirė, sens tė mirė humori, sy tė bukur dhe menēuri. Cili ėshtė qėllimi i tė pasurit njė femėr tė bukur kur nuk mund tė flasėsh me tė? Gjithkush dėshiron tė ulet pėr darkė dhe tė jetė mė dikė me tė cilin mund tė bėjė njė bisedė tė pėrshtatshme”, ka thėnė sensacioni i tė rinjve pėr Absolute Now.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Bieber preferon menēurinė para bukurisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: