ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Longoria: Ma kanė ndaluar tė mbetem shtatzėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Longoria: Ma kanė ndaluar tė mbetem shtatzėnė   Sat Jun 12 2010, 07:48

Eva Longoria Parker (Foto: GG-Peo)
Eva Longoria Parker thotė se ajo dėshiron tė ketė familje, por angazhimi nė serinė “Desperate Housewives” nuk ia lejon kėtė.

Aktorja ka thėnė pėr revistėn austriake “Madonna Magazine” se ajo ėshtė e paepur pėr tė pasur fėmijė me burrin e saj Tony Parker, megjithatė bosėt i kanė thėnė asaj tė mos e mendojė kėtė derisa ende xhiron serialin.


“Tony dhe unė jemi duke menduar tė zgjerojmė familjen. Por producentėt ma kanė ndaluar tė mbetem shtatzėnė kėtė vit. Seriozisht, shtatzėnia e Marcia (bashkė-aktore) erdhi si befasi dhe shkaktoi shumė probleme nė mesin e skenaristėve”, ka thėnė Longoria.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Longoria: Ma kanė ndaluar tė mbetem shtatzėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: