ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Fergie e fokusuar nė karrierė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Fergie e fokusuar nė karrierė   Fri Jun 11 2010, 07:47

Fergie dhe Josh Duhamel (Foto: Oregonlive)
Kėngėtarja e grupit Black Eyed Peas, Fergie, thotė se ajo nuk ėshtė e gatshme tė fillojė familje me burrin e saj Josh Duhamel, pasi ende ėshtė shumė e fokusuar nė karrierė.

Fergie mendon se ajo ėshtė shumė e ngarkuar me karrierėn dhe do tė dėshtonte nėse do tė pėrpiqej edhe tė punojė edhe tė mbetet shtatzėnė.


“Ēdokush pėrpiqet t’ju nxjerrė nė shtyp pėr diēka kėto ditė, por unė mendoj se jam e fokusuar vetėm nė Black Eyed Peas – nuk ka hapėsirė nė orarin tim pėr fėmijė. Edhe nėse do tė doja tė mbetem shtatzėnė, nuk ka gjasa qė do tė mund tė performoja nė skenė dhe tė jem shtatzėnė, do tė ndjehesha fajtore”, ka thėnė Fergie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Fergie e fokusuar nė karrierė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: