ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Fansat e Jackson, mund tė qajnė nė varrin e tij

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Fansat e Jackson, mund tė qajnė nė varrin e tij   Fri Jun 11 2010, 07:44

Foto: Contact Music
Thuhet se janė duke u finalizuar planet pėr t’iu lejuar fansave tė Michael Jackson hyrjen nė parkun memorial “Forest Lawn” nė pėrvjetorin e vdekjes sė pop-ikonės nė fund tė kėtij muaji.

“Ne e kuptojmė qė ‘Forest Lawn’ ėshtė duke punuar me familjen Jackson pėr njė lloj pėrkujtimi. Ne do tė punojmė maksimalisht pėr tė ofruar njė ambient sa mė tė qetė dhe tė sigurt pėr ata qė do tė vijnė dhe do ta nderojnė tė adhuruarin e tyre”, theksoi rreshteri i policisė sė Glendale, Tom Lorez.


Mirėpo, qasja nė varrin e Jackson nuk do tė thotė se fansat kanė tė drejtė t’i qasen mauzoleut tė famshėm, pasi qė familja brengoset se turmat e mėdha tė fansave mund tė prishin ambientin e monumentit tė rėndėsisė sė lartė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Fansat e Jackson, mund tė qajnė nė varrin e tij
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: