ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 GaGa dėshiron tė pozojė pėr Playboy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: GaGa dėshiron tė pozojė pėr Playboy   Wed Jun 09 2010, 07:32

Lady GaGa (Foto: Slashgossip)
Lady GaGa dėshiron tė pozojė e zhveshur pėr revistėn Playboy, bėjnė tė ditur mediat amerikane.

Sipas “Heat”, kėngėtarja do tė vazhdojė pėrpara me fotografitė, pavarėsisht kundėrshtimit nga miqtė e saj dhe nga ekipi me tė cilin ajo punon.


“Askush nuk dėshiron qė ajo ta bėjė atė. Njerėzit qė punojnė me tė pėrpiqen ta bindin se kjo mund tė shihet si diēka e pakulturė dhe e dobėt, dhe do tė armiqėsojė fansat”.


“Por ajo mendon se kjo do tė jetė njė pėrvojė, dhe gjithmonė mundohet tė zhvillohet si artiste. Ajo nuk mendon se aty ka diēka tė papėlqyeshme. Ajo e sheh atė si njė formė tjetėr tė shprehjes”, ka thėnė burimi.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
GaGa dėshiron tė pozojė pėr Playboy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: