ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 [img]Madonna, Foto: Getty Images[/img]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: [img]Madonna, Foto: Getty Images[/img]   Sun Feb 14 2010, 14:48

Madonna nė njė komedi televizive
Madonna do tė bashkohet me komikun britanik Ricky Gervais, pėr t’i ndihmuar komikut dhe producentit, Jerry Seinfeld qė tė lansojė serialin e ri televiziv.
Mbretėresha e muzikės pop do tė shfaqet nė serinė e re televizive tė Seinfeld, “The Marriage Ref”, e cila do tė paraqesė njė panel tė pėrbėrė nga tė famshmit, tė cilėt do tė vendosin pėr fituesin nga zėnkat shtėpiake ndėrmjet ēifteve.

Kėngėtarja ėshtė caktuar tė paraqitet nė panel sė bashku me Gervais, tė cilėt tė hėnėn do tė xhirojnė njė episod nė New York.

Nė serial, ku Seinfeld e ka edhe rolin e producentit, pritet tė marrin pjesė edhe Alec Baldwin, Tina Fey dhe Eva Longoria Parker.

Shfaqja e
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
[img]Madonna, Foto: Getty Images[/img]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: