ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rod Stewart dhe Leona Lewis incizojnė kėngė pėr Haitin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-king
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 22
Reputation : 0
Registration date : 17/01/2010

MesazhTitulli: Rod Stewart dhe Leona Lewis incizojnė kėngė pėr Haitin   Sun Jan 24 2010, 14:53


Rod Stewart dhe Leona Lewis incizojnė kėngė pėr Haitin
Rod Stewart, Leona Lewis dhe Michael Bubble do tė incizojnė njė kėngė, fitimet e tė cilės do tė jepen ndihmė pėr viktimat e tėrmetit nė Haiti.
The Sun njofton se kėnga do tė jetė njė pėrpunim i hit-baladės nga viti 1993 tė grupit “R.E.M”, "Everybody Hurts".

Njoftohet se bashkėpunim pėr kėtė kėngė iu ėshtė ofruar edhe Robbie Williamsit, Paul McCartneyt, dhe grupeve “Coldplay” dhe “Take That”, ndėrsa incizimin e kėngės do ta organizojė producenti britanik Simon Cowel. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rod Stewart dhe Leona Lewis incizojnė kėngė pėr Haitin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: