ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Tatum i bėn striptiz gruas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-king
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 22
Reputation : 0
Registration date : 17/01/2010

MesazhTitulli: Tatum i bėn striptiz gruas   Sun Jan 24 2010, 14:51


Tatum i bėn striptiz gruas
Gruaja e aktorit Channing Tatum, Jenna Dewan, ka menduar se karriera e tij si striptizer ėshtė pėr tė qeshur dhe e ka detyruar atė tė performojė para saj.
Ylli i filmit “Step Up” kishte punuar si vallėzues ekzotik kur kishte qenė 18-vjeēar dhe gruaja e tij Jenna Dewan, me tė cilėn u martua korrikun e kaluar, ėshtė ngazėllyer kur ka kuptuar sekretin e tij, por edhe e ka detyruar atė tė tregojė aftėsitė para asaj.

“E kam bėrė atė (punėn e stiptizerit) pėr po thuajse njė vit. Kam jetuar njė jetė tė ēmendur. Kam dashur tė flas pėr kėtė qė nė fillim tė karrierės (si aktor) por publicisti im nuk mė lejonte. Kur Jenna e kuptoi, gjėja e parė qė bėri mė detyroi tė vallėzoj pėr tė”, ka thėnė aktori.

Aktori tash planifikon ta portretizojė nė ekran pėrvojėn e tij si striptizer, por ėshtė zotur se kurrė nuk do tė tregojė tė gjithė pjesėt e trupit./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tatum i bėn striptiz gruas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: