ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Edhe Clooney dhuron 1 milionė dollarė pėr Haitin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-king
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 22
Reputation : 0
Registration date : 17/01/2010

MesazhTitulli: Edhe Clooney dhuron 1 milionė dollarė pėr Haitin   Sun Jan 24 2010, 14:49Edhe Clooney dhuron 1 milionė dollarė pėr Haitin
George Clooney do tė ta fillojė teletonin pėr Haitin me njė gjest shumė tė qėlluar, ai planifikon t’i dhurojė 1 milionė dollarė pėr bamirėsi nė prag tė emisionin special televiziv.
Iniciativa bamirėse ‘Not on Our Watch’ tashmė ka mbledhur disa miliona dollarė, pasi pėrveē Clooneyt, edhe Leonardo DiCaprio do tė dhurojė 1 milionė gjatė kėtij emisioni gjatė tė cilit yjet do tė bisedojnė nė telefon me fansat pėr tė mbledhur tė holla.

Dy yjet e pėrmendura janė nė mesin e shumė yjeve tė tjerė, si Sandra Bullock, Gisele Bundchen, Brad Pitt dhe Angelina Jolie, tė cilėt tashmė kanė dhėnė nga 1 milionė dollarė pėr tė ndihmuar tė mbijetuarit e tėrmetit nė Haiti.

Ndėrkohė Clooney thotė se ai tashmė ‘tre ditė radhazi’ ėshtė duke punuar nė organizimin e emisionit special televiziv qė do tė zhvillohet sot dhe nesėr (e premte dhe e shtunė). Brad Pitt dhe Robert Pattinson janė nė mesin e pjesėmarrėsve, derisa Beyonce dhe Madonna janė shtuar nė listėn e performuesve./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe Clooney dhuron 1 milionė dollarė pėr Haitin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: