ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Bell ka djegur kėmbėn nė Itali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-king
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 22
Reputation : 0
Registration date : 17/01/2010

MesazhTitulli: Bell ka djegur kėmbėn nė Itali   Sun Jan 24 2010, 14:46


Bell ka djegur kėmbėn nė Itali
Aktorja amerikane Kristen Bell e ka djegur kėmbėn teksa po xhironte komedinė “When In Rome”.
Bell, e cila nė filmin e ri luan krahas Josh Duhamel, e ka djegur kėmbėn gjatė xhirimeve nė Itali.

Aktorja i ka thėnė faqes JustJared.com se ka pasur djegie tė shkallės sė tretė dhe e ka pasur tė vėshtirė tė shėrohej, sepse nuk e kuptonte se ēfarė i thoshin mjekėt.

“Pashė dy mjekė tė ndryshėm, por nuk i kuptoja se ēfarė po thoshin. Askush nuk fliste anglisht!”, ka shpjeguar aktorja. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bell ka djegur kėmbėn nė Itali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: