ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Miller dėshiron fėmijė me Law

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-king
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 22
Reputation : 0
Registration date : 17/01/2010

MesazhTitulli: Miller dėshiron fėmijė me Law   Sun Jan 24 2010, 14:43


Miller dėshiron fėmijė me Law
Lidhja e ringjallur nė mes tė Jude Law dhe Sienna Miller duket se po bėhet serioze pasi aktorja ėshtė duke dashur tė fillojė familje me ish-tė fejuarin e saj.
Dyshja u ndanė nė vitin 2006, pasi mediat britanike zbuluan aferėn e Law me kujdestaren e fėmijėve tė tij.

Law dhe Miller u ribashkuan nė fund tė vitit tė kaluar derisa tė dy luanin nė skenėn e New Yokut, dhe shijuan pushimet festive sė bashku nė Barbados. Asnjėri nuk e ka konfirmuar ribashkimin, por Miller thuhet se ėshtė duke dashur tė fillojė familje.

“Mbase do tė bėhem nėnė, do tė mė pėlqente tė kem fėmijė”, ka thėnė aktorja nė njė intervistė tė fundit pėr revistėn Now./Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Miller dėshiron fėmijė me Law
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: