ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Hawke joshet nga filmat me vampirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-king
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 22
Reputation : 0
Registration date : 17/01/2010

MesazhTitulli: Hawke joshet nga filmat me vampirė   Sun Jan 17 2010, 22:37


Hawke joshet nga filmat me vampirė
Ethan Hawke ndjen njė joshje tė veēantė nga vampirėt, tė cilėt i konsideron "ēuditėrisht seksi".
Ylli i filmit “Daybreakers” thotė se ėshtė joshur nga njė film me vampirė qė nė moshėn 11-vjeēare dhe qė atėherė ka mbetur i fascinuar nga karakteret e vampirėve nė filma.

“E di pse i dua vampirėt, ėshtė e njėjta arsye qė njė 11-vjeēar i pėlqen vampirėt. Mė kujtohet tė kem kaluar natėn nė shtėpinė e njė shoku, kur isha 11-vjeē dhe e lėshuan 'Nosferatu', me Isabelle Adjani. Ajo ishte shumė e bukur”.

“Filmat tjerė me vampirė, si 'Twilight' and 'Interview With The Vampire', ma kanė pushtuar plotėsisht kėtė ndjenjė”, ka thėnė aktori. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hawke joshet nga filmat me vampirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: