ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Roberti: Nora ėshtė koprrace

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-king
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 22
Reputation : 0
Registration date : 17/01/2010

MesazhTitulli: Roberti: Nora ėshtė koprrace   Sun Jan 17 2010, 22:32


Roberti: Nora ėshtė koprrace
Nė njė intervistė dhėnė suplementit Bluetooth, dyshja Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanė zbuluar disa veti tė karakterit tė tyre.
Nora thotė se Roberti ėshtė tip qė shpenzon shumė, ndėrsa tė kundėrtėn e pohon i fejuari i saj pėr tė.

“Kėngėtaret paguhen me tepėr se muzicentėt, mirėpo Roberti ėshtė i angazhuar me shpesh, dhe qė nė fund i bie tė na del fitimi i barabartė. Por pėr dallim nga unė, vesi i keq i Robertit ėshtė se ai shpenzon shumė”, thotė Nora.

“Nora ėshtė mė dorė shtrėnguar... Nora ėshtė pak koprrace, por natyrisht qė telefonatat dhe mesazhet kushtojnė mė shtrenjtė, sidomos kur jemi jashtė Kosovės”, shprehet Roberti. /Bluetooth/Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Roberti: Nora ėshtė koprrace
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: