ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Snoop Dogg nuk ėshtė edhe aq i zi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-king
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 22
Reputation : 0
Registration date : 17/01/2010

MesazhTitulli: Snoop Dogg nuk ėshtė edhe aq i zi   Sun Jan 17 2010, 22:30


Snoop Dogg nuk ėshtė edhe aq i zi
Reperi Snoop Dogg ka zbuluar se nuk ėshtė aq i zi sa qė mendon- njė test i ADN-sė ka treguar se ai ėshtė vetėm 71% afrikan.
Tė enjten mbrėma nė emisionin televiziv “Lopez Tonight”, Snopp ėshtė pajtuar qė t’i merret pėshtyma pėr analizė, ndėrsa ėshtė befasuar kur ka dėgjuar rezultatet gjenealogjike tė testit.

Ai ėshtė 71% afrikan, 23% amerikan autokton dhe 6% evropian, ndėrsa nuk ka “aziatik” nė vete. /Telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Snoop Dogg nuk ėshtė edhe aq i zi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: