ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 GJithqka gati per koncert te unikkatilit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: GJithqka gati per koncert te unikkatilit   Fri Mar 06 2009, 20:56


Pėrgatitjet pėr koncertin e rep-kėngėtarit problematik, Rebel a.K.a UniKKatil, janė nė pėrfundim e sipėr, pėrderisa kėngėtari pritet tė kėndoj nesėr nė Freunfel(afėr Zurich-ut).
UniKKatil nė ueb-faqen e tij nė MySpace ka ftuar me kėtė rast tė gjithė shqiptarėt e Zvicrės qė tė shkojnė nė kėtė koncert. Madje, ai ka ftuar edhe “inatgjort” dhe ka siguruar ata se koncerti nuk do tė dėshtoj.

“Me shtatė mars jam nė Zvicėr, kallxoj tė tonve, bile edhe inatgjorve”, ia kthen njė telefonatė DMK, i cili po ashtu pritet qė tė merr pjesė nė kėtė koncert.

Nė po kėtė muaj pritet qė TBA tė mbaj njė koncert edhe nė Shkup, por nė kėtė vend do tė kėndojnė Jetoni dhe disa anėtar tė tjerė tė kėtij grupi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GJithqka gati per koncert te unikkatilit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: