ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Daffy pėlqehet nė Top-Fest

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Daffy pėlqehet nė Top-Fest   Thu Mar 05 2009, 03:13Kėngėtarja mė premtuese dhe nė trend, Dafina Zeqiri, ėshtė paraqitur tė hėnėn nė "Top Fest 6" me kėngėn "Duhet qė ta di", ndėrkohė, revista "Albaniac" njofton se kėngėtarja ka hapur edhe faqen zyrtare nė internet.

Dafina nė Shqipėri pėr tė parėn herė ėshtė prezantuar para publikut nė festivalin “Kėnga Magjike”, ku nuk la ndonjė pėrshtypje tė madhe, mirėpo ajo u bė ė shumė e njohur pas lansimit tė kėngės nė bashkėpunim me Bleron dhe F-Kay, “La Vida Loca”.

Tė rejat dhe informacionet nė lidhje me kėngėtaren mund t’i merrni nė faqen dafinazeqiri.com, e cila ėshtė faqja zyrtare e Dafinės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Daffy pėlqehet nė Top-Fest
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: