ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Travolta themelon fondacion nė emėr tė djalit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Travolta themelon fondacion nė emėr tė djalit   Sat Feb 21 2009, 02:17


Ēifti hollivudian, John Travolta dhe Kelly Preston, kanė themeluar njė fondacion bamirės pėr tė kujtuar djalin e tyre tė ndjerė, Jett.

Jett vdiq muajin e kaluar si pasojė enjė arresti kardiak derisa po qėndronte pėr pushime nė Bahama, ndėrsa ishte vetėm 16-vjeēar.

Tani, aktorėt e dėshpėruar kanė vendosur tė themelojnė fondacionin bamirės “The Jett Travolta Foundation”, pėr t’u ndihmuar fėmijėve tjerė tė cilėt vuajnė nga sėmundje tė ndryshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Travolta themelon fondacion nė emėr tė djalit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: