ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Jolie me qafore 20 milionėshe nё Oskar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Jolie me qafore 20 milionėshe nё Oskar   Sat Feb 21 2009, 02:11

Aktorja Angelina Jolie ėshtė duke kėrkuar njё qafore tё veēantė diamanti pёr ta mbajtur atė gjatė mbrėmjes sё ndarjes sё ēmimeve Oskar.

Jolie ёshtё e nominuar pёr Oskar me rolin e saj nё filmin “Changeling”, dhe ėshtė e vendosur tё jetё mё e bukura nё qilimin e kuq dhe kur tё vijė ballė pėr ballė me Jennifer Aniston.

“Ajo ёshtё duke kėrkuar tё gjitha argjendaritė e New Yorkut. Ėshtė duke kėrkuar tė pamundur, njė qafore madhėshtore diamanti tё vlefshme 20 milionė dollarė, pёr ta mbajtur atё nё Oskar. Dėshiron qё ēdokush t’i ēojė sytė tek ajo gjatė tё dielės, dhe jo vetėm Jennifer Aniston”, ka thёnё njё burim pёr revistėn OK!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jolie me qafore 20 milionėshe nё Oskar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: