ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 West: Jam personi mė hip-hop nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: West: Jam personi mė hip-hop nė botė   Thu Feb 19 2009, 05:44Reperi Kanye West, i cili mё herėt deklaroi se ёshtё “zёri i gjeneratės”, ka vazhduar ta lavdėrojё veten, duke thёnё se ёshtё personi mё “hip-hop” nё planet.
West: Jam personi mё hip-hop nё botё

Reperi Kanye West, i cili mё herėt deklaroi se ёshtё “zёri i gjeneratės”, ka vazhduar ta lavdėrojё veten, duke thёnё se ёshtё personi mё “hip-hop” nё planet.

“Shoh shumё njerėz qё veshin tё njёjtё veshje dhe nuk ka asgjė tё keqe nё kёtё. Por, hip-hopi ёshtё njё rrymё pёr tё thyer rregullat. Unё jam njё prej njerėzve mё hip-hop nё botё, pasi them saktėsisht at qё dua tё them”, thotė West.

“Reagimi qё marr pёr mёnyrёn se si vishem, ose pёr atё se qё them kur them ose kur bёj muzikё, ёshtё i njėjti reagim qё kam marrё nё shkollёn e lartё pse isha hip-hop. Gjithmonė kam qenё dy hapa para tё tjerёve dhe mendoj se kėshtu ёshtё hip-hopi”, ka shtuar reperi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
West: Jam personi mė hip-hop nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: