ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 “Sex & The City” do tė pėrshkruajė krizėn financiare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: “Sex & The City” do tė pėrshkruajė krizėn financiare   Thu Feb 19 2009, 05:37Sarah Jessica Parker kishte njё punё mё tё madhe nё duar me skenarin e filmit tё dytё “Sex and the City”, pasi filmi do tё adresojė krizėn ekonomike botėrore.
Filmi i parё, i lėshuar nё verёn e vitit tё kaluar, bёri bujё nё kinema duke mbledhur 400 milionё dollarё nga kinematė e mbarё botёs.

Verzioni i dytё filmik i serialit ёshtё konfirmuar nga regjisori Michael Patrick King mё herėt gjatё kėtij muaji dhe nё film sёrish do tё jenё tё katёr aktoret kryesore, Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon dhe Kristin Davis.

“Si t’i pėrcjellim kёto kohё ekonomike nё film, qё ka tё bёjё shumё me luksin? Si ta bёjmё kёtё? Dhe si ta bёjmё kёtё nё njё mёnyrё jo pėrtace? Ka shumё gjёra pёr tё menduar, pasi koha ёshtё shumё mё ndryse tash. Kёto janė sfida tё kėndshme”, ka thёnё Parker.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Sex & The City” do tė pėrshkruajė krizėn financiare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: