ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Moss: Sapo kam filluar tė vesh sutien

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Moss: Sapo kam filluar tė vesh sutien   Wed Feb 18 2009, 02:41Supermodelja britanike, Kate Moss, e cila do tё lėshojё linjėn e saj tё veshjeve tё brendshme gjatё kėtij viti, thotė se ajo sapo ka filluar tё mbajё sutiene pasi tek tash kanё filluar t’i “rriten gjinjtė”.
“Sapo kam filluar tё mbaj sutiene. Ėshtё mrekulli. Njё kohё e mirё pёr koleksionin tim tё veshjeve tё brendshme. Sapo kanё filluar tё mё rriten ginjtё”, thotė Moss.

“Tash jam njё grua, ёshtё e vėrtetё. Sinqerisht, kurrė nuk kam veshur sutien nё jetё. Kurrё! Ėshtё tmerr, edhe mikeshat e mia mё telefonon dhe pyesnin, ‘A je shtatzёnё?’. Dhe ju thosha, ‘Jo! Vetёm kam shtuar disa kilogramё dhe ata shkuan nё vendin e duhur. Ndoshta i dashuri im nuk do t’i pėlqejё. Jam ca e shqetėsuar”, shton bukuroshja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Moss: Sapo kam filluar tė vesh sutien
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: