ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Cyrus nuk lejohet tė largohet nga shtėpia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Cyrus nuk lejohet tė largohet nga shtėpia   Sun Feb 15 2009, 23:26Idhulli i tinejxherėve, Miley Cyrus, ёshtё ndaluar tё largohet nga shtėpia e saj familjare, derisa tё mbushё 18 vjet.

Ylli i ”Hannah Montana”, e cila sё fundi festoi ditėlindjen e 16-tё, raportohet se mendon se ёshtё mjaft e pjekur pёr tё pasur shtёpinё e vet dhe pёr tё jetuar me mikun e saj mё tё mirё, Mandy Jiroux. Por asaj i ёshtё thёnё nga prindėrit se kjo nuk do tё ndodhё.

“Prindёrit e Miley-t ndjejnė se ajo tashmё ka fituar mё shumё liri se qё ёshtё mirё pёr tё”, ka thёnё njё burim pёr National Enquirer.

“Miley e din se herėn tjetėr qё do t’u kėrkojė tё largohet, kjo do tё jetė njё goditje pёr ta. Ajo planifikon tё shtyhet me prindėrit. Ajo mezi pret tё ketė liri tё plotё dhe shpreson tё jetё nёn ēatinė e saj para se t’i mbushė 18 vjet”, ka shtuar burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cyrus nuk lejohet tė largohet nga shtėpia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: