ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Bloom e shndėrron Valentinin nė udhėtim bamirėsie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Bloom e shndėrron Valentinin nė udhėtim bamirėsie   Sun Feb 15 2009, 02:45Aktori britanik Orlando Bloom ka lėnė anash planet e tija pėr ditėn e tė dashuruarve dhe ka vendosur t’i pėrgjigjet apelit tė Kryqit tė Kuq pėr t’u ndihmuar njerėzve tė cilėt u goditėn nga zjarri nė shtetin Victoria tė Australisė.

Bloom kėtė javė ka udhėtuar nė Australi pėr tė kaluar Shėn Valentinin me tė dashurėn e tij Miranda Kerr, mirėpo ai ėshtė tronditur nga katastrofa e cila ka ndodhur nė shtetin Victoria ku e kanė humbur jetėn mė shumė se 180 njerėz dhe mijėra tė tjerė kanė mbetur pa shtėpi.

“Edhe unė edhe Miranda jemi shumė tė shqetėsuar pėr kėtė qė ka ndodhur. Unė erdha kėtu ta kaloj ditėn e tė dashuruarve me tė, mirėpo kjo qė ka ndodhur na ka tronditur shumė, prandaj kemi vendosur tė kontribuojmė”, ėshtė shprehur Bloom.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bloom e shndėrron Valentinin nė udhėtim bamirėsie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: